איך לסחור באמזון בשנת 2022.

תוכן עניינים

אולי אתה תוהה מתי הזמן הטוב ביותר לסחור באמזון. השנה, יש כמה נקודות עיקריות שאתה צריך לזכור. אתה יכול להרוויח מהעלייה המתמשכת של אמזון, לא משנה אם אתה מתחיל או סוחר מנוסה, תלמד איך לסחור באמזון 2022. במאמר הזה, נסתכל על הזמנים הטובים ביותר להשקיע באמזון.

איך מתחילים?

ראשית, אתה צריך ליצור חשבון עם אמזון. זה יאפשר לך למכור את המוצרים שלך, ולעשות כסף. אתה חייב לדעת אמזון למכור לפני שאתה מתחיל את המסחר שלך. אתה צריך להבין את תהליכי הקנייה והמכירה. בטח יש לך גם הבנה טובה איך למכור מוצרים באמזון. ברגע שיש לך הבנה טובה של שני הגורמים האלה, אתה יכול להתחיל לסחור באמזון. עם זאת, אתה צריך להבין את הכללים והתקנות של הפלטפורמה כך שתוכל לסחור באחריות.

אם אתם חדשים במסחר באמזון, זה רעיון טוב לקרוא את החוקים והמדיניות למוכרים. אמזון מקבלת מגוון פריטים. יש כמה חריגים לכלל הזה. אם אתה מוכר ספרים, עדיף להימנע מלהשתמש במניה כהשקעה לעת עתה. אחרת, אתה תהיה הצגת עצמך לסיכונים מוגזמים. כאלטרנטיבה, אתה יכול לנסות לסחור עם אמזון. ניתן להשתמש בקו המגמה כלפי מעלה כדי לקנות כאשר המחירים נוגעים בו ולמכור כאשר הם נעים גבוה יותר.

לימודי מסחר באמזון

לבסוף, אתה צריך ללמוד איך למכור באמזון. כדי למכור את המוצרים שלכם באמזון, אתם יכולים להשתמש באתר או במכשירים ניידים. זה יאפשר לך להרוויח יותר כסף ולבנות מוניטין טוב. תוכל למכור באמזון ביעילות רבה יותר מסוחרים אחרים אם אתה מומחה. אל תתרגש יותר מדי מהאפשרות להרוויח מיליונים.

אתה צריך לקבל את הידע הנכון אם אתה רוצה למכור באמזון. זה יעזור לך לסחור בשוק. אתה צריך לרשום כל מוצר שאתה רוצה למכור באמזון. אבל אם אתה רוצה למכור באמזון, אתה צריך לדעת איך למכור אותו. אם אתה מוכר ספרים, אתה יכול למצוא אותם באפליקציה הסלולרית.

מחפשים קורס אמזון? לחברת RPGECOM יש את הקורס המושלם בשבילכם.

אתה יכול גם לסחור בפריטים אחרים. החל משנת 2022, אמזון תקבל טלפונים סלולריים, קוראים אלקטרוניים, רמקולים של בלוטות 'ומוצרים אחרים. כל מה שאתה צריך לעשות זה לשלוח את הפריטים שלך לאמזון. זה ישלם לך בקלפי אמזון. זה תהליך מאוד פשוט, ואתה תקבל האימייל האישור שלך בתוך כמה ימים. ברגע ששלחת את המוצר שלך לאמזון, אתה יכול לצפות להתחיל להרוויח הרבה כסף.

הגדילה של אמזון בשנים הקרובות

כוח העבודה העולמי של אמזון יתרחב ככל שהעסקים של אמזון יגדלו. צמיחת המכירות של החברה תגרום לכך שיהיה צורך להגדיל את השכר, מה שיגביר את מחיר המניות של AMZN. זוהי השקעה לטווח ארוך אז אתה צריך לשקול בזהירות את מסגרת זמן ההשקעה שלך. זאת משום שדוחות הרווחים הרבעוניים של אמזון יראו לכם אם אמזון גדלה או מתכווצת.

עד אמזון מגיע סוף שנת הכספים שלה בדצמבר, אתה יכול לסחור במוצרים שלך כדי לקבל החזר כספי. נכון לשנה זו, החברה מקבלת קוראים אלקטרוניים, טלפונים סלולריים, ורמקולים בלוטות '. פשוט תשלח דוא "ל לאמזון. יומיים לאחר מכן, הם ישלחו לך את האימייל של האישור. ברגע שתשלח את ההחלפות שלך, תקבל קבלה של פייפאל על הרכישות שלך בכרטיסי המתנה של אמזון.

לסיכום,

בשנת 2022, אמזון תקבל קוראים אלקטרוניים, טלפונים סלולריים, ודוברי בלוטות 'כסוחרים. פריטים אלה מקובלים כיום על ידי אמזון כטרייד-אין. אתה יכול להגיש את ההחלפות שלך באינטרנט ולחכות לאימייל אישור. ברגע שתקבל את האימייל המאשר, אמזון תספק לך את התווית שתשלח את הטרייד-אין שלך למרכז הספנות הקרוב ביותר שלהם.

בואו נדבר