למה כדאי לבנות חנות אינטרנטית בוורדפרס?.

תוכן עניינים

וורדפרס היא מערכת חינמית וקוד פתוח לניהול תוכן (CMS) וכלי בלוגים הכתובה ב-PHP ו-MySQL. וורדפרס היא מערכת ה-CMS הפופולרית ביותר באינטרנט, ומפעילה למעלה מ-60 מיליון אתרים.

ישנן שלוש סיבות מדוע בניית אתרים בוורדפרס הפכול מאוד פופולריים

  1. זה בחינם
  2. זה קוד פתוח
  3. זה קל לשימוש

וורדפרס היא מערכת ניהול התוכן הפופולרית והחזקה ביותר בעולם. זה בנוי על PHP ו-MySQL והוא חינמי וקוד פתוח. וורדפרס ידועה בנוחות השימוש שלה, בעיצוב האלגנטי, בהרחבה, באבטחה, במיקוד הקהילה ובהיצע הגדול של תוספים.

למה לבנות חנות מקוונת בוורדפרס?

כאשר אתם מעוניינים בבניית חנות מקוונת, חשוב לקחת בחשבון את פלטפורמת המסחר האלקטרוני. שתי האפשרויות הפופולריות ביותר הן וורדפרס ו-Shopify.

וורדפרס מעולה לאתרים המספקים יותר מסתם קניות מקוונות; זה נהדר גם עבור בלוגים, תיקי עבודות ואתרי אינטרנט עסקיים. Shopify מצטיינת בקידום חנויות מסחר אלקטרוני. זוהי אפשרות פנומנלית אם אתה רוצה שהאתר שלך יבצע אופטימיזציה של קטלוג המוצרים שלך ויקל על עסקאות.

הנוחות בתהליך בנייה וניהול האתר הפך את האתר לאופציה פופולרית מאוד עבור בניית אתרים, גם במקרים בהם מדובר על אתרי חנות.

היתרונות של וורדפרס

אז כפי שציינו מקודם, וורדפרס היא מערכת חינמית המצריכה מאיתנו לקנות שרת אחסון, לבחור תבנית (ישנן תבניות בחינם וישנן תבניות בתשלום), לבחור את התוספים הרלוונטיים לאתר וכו'.

חשוב מאוד להבין כי יש תהליך הכרות עם המערכת ולכן מומלץ הרבה פעמים לוותר על הניסיון להקים את האתר באופן עצמי, ופשוט לבחור בבונה אתרים טוב ואיכותי שיבצע את העבודה עבורינו.

הניהול של האתר עדיין יהיה בוורדפרס ונוכל לנהל את האתר שלנו באופן עצמאי מבלי שנצטרך את בונה האתר לכל פעולה פשוטה

איך מעלים מוצר חדש בוורדפרס?

שלב 1:

היכנס לחשבון וורדפרס שלך.

שלב 2:

בצד שמאל של לוח המחוונים, לחץ על "מוצרים".

שלב 3:

לחץ על "הוסף חדש" ומלא את הפרטים הנדרשים.

השלבים להעלאת מוצר בוורדפרס הם:

1. צור מוצר חדש ב-WooCommerce.

2. בחר את סוג המוצר שברצונך להעלות בוורדפרס באמצעות התפריט הנפתח במסך WooCommerce Add Product.

3. הזינו את המידע הנדרש על המוצר במסך הוסף מוצר של WooCommerce ולחצו על "שמור". אתה יכול גם להוסיף תמונות, תיאורים ומידע על תמחור ממסך זה אם עדיין לא עשית זאת.

4. עבור אל הגדרות > מוצרים בפאנל הניהול של וורדפרס, בחר את המוצר החדש שלך משמאל, והוסף אותו לקטגוריה מהתפריט הנפתח בצד ימין של אותו עמוד ואז לחץ על "עדכן". אתה תראה שהמוצר הזה זמין כעת לשימוש באתר האינטרנט שלך

הדרך הטובה ביותר להוסיף מוצר לאתר וורדפרס היא להוסיף אותו מה-backend.

במנהל המערכת של וורדפרס, עבור אל מוצרים → הוסף חדש. מלא את המידע הנדרש על המוצר שלך, כולל מחירו ותיאורו. לאחר מכן לחץ על 'פרסם'. אתה יכול להשתמש בסעיף זה עבור כל סוג של מוצרים כמו שירותים ומוצרים דיגיטליים.

בואו נדבר