מתנות קטנות שאפשר לקנות לעובדים.

מתנות קטנות לעובדים

תוכן עניינים

ישנן דרכים רבות למצוא את המתנות הקטנות הטובות ביותר עבור הצוות שלך. הרעיונות האלה ירשימו, לא משנה איזה תקציב יש לך או מה ההעדפות שלך. מכלי זכוכית אלגנטיים למצופה שוקולד תות, יש מתנה מתאימה לכל חבר בצוות שלך. העובדים שלך יעריכו את המחווה המתחשבת שלך, ללא קשר לבחירה שלך. הם יעריכו את ההתחשבות שלך.

אם אתה רוצה להתייחס היטב לעובדים שלך, אתה יכול לרכוש פריטים אישיים לכל חבר בצוות. שוקולדים, ממתקים טעימים וצמחים מושלמים לכל משרד. מתנות הן אלגנטיות והן שימושיות כוללות מחברת איכותית או בקבוק יין. עדיף לקנות מספר פריטים בכמויות גדולות אם אתה רוצה זמן וכסף כדי לחסוך. אולי תשקול גם לרכוש ספלים בכמויות מהחברה שלך.

מתנות קטנות לעובדים

מתנות קטנות לעובדים יכולות להיות פשוטות כמו נעלי בית או רמקול משודרג. ספל הוא מתנה מעשית ונעימה לעובדים. רמקול חכם שניתן לשלוט בו באמצעות קול, כמו רמקול חכם של חברת אמזון אלקסה, גורם למשרד להרגיש כמו מרחב מחיה. גאדג 'ט חכם שמאפשר לעובדים לשלוט על אורות ומוזיקה הוא עוד אפשרות פופולרית.

בחירת המתנה הנכונה לעובדים שלך תלויה בטעם ובצרכים שלהם. מתנה קטנה לעובדים היא בדרך כלל פחות מ -30 $. עם זאת, פריט יקר יותר עשוי להידרש לחג או לאירוע מיוחד. אתה יכול לרכוש חלק מהפריטים האלה בכמויות ולחסוך גם זמן וגם כסף. זה גם רעיון טוב לקנות כמה ספלים בכמויות גדולות. לא רק שהמתנה תהיה זולה יותר, היא גם תיתן לך הזדמנות להראות את הערכתך על ידי הבעת הכרת תודה לצוות שלך.

רעיון נוסף למתנה לעובד

רעיון מתחשב לעובדים הוא לשלוח קופסת שוקולד יפה עם קשת. ספל קפה עם לוגו החברה שלך עליו יהיה מוערך. פנדה גרב היא מתנה טובה לעובדים שלך, והם בטח יעריכו את זה! כלב צעצוע חמוד הוא רעיון נהדר מתנה אם אתה מחפש מתנה במחיר נמוך. גרביים יהיו התחלה נהדרת לשיחה!

ספל יד חמוד עם מסר אישי הוא רעיון מעולה לעובדים. ספל אישי עושה מתנה קטנה גדולה. ספל מותאם אישית יכול להיות מותאם אישית עם שם החברה שלך או לוגו. זוהי דרך נהדרת להראות הערכה ולתת מתנה לעובדים שלך. לחלופין, ספל נחמד יהיה אפשרות נהדרת לעובד שעובד במשרד צפוף.

עובדים יאהבו מחברת אישית. המחברות האלה הן חלק חיוני בחברה שלך והעובדים שלך יעריכו מחברת אישית. זה רעיון טוב להציע ספל אם אתה יודע את שמו של האדם ויש לו משקה אהוב. עובד יעריך ספל קפה שהם יכולים לשמור על שולחנם לתקופה ארוכה של זמן.

מתנות ייחודיות לעובדים

מתנה קטנה לעובד יכולה להיות ייחודית כמו העובד. תיבת אור מסוג LED יכולה להציג ציטוטי מוטיבציה או הודעות מעוררות השראה ולהוסיף כיף למרחב העבודה של העובד. כפפות מסך מגע יכולות לחמם את ידיך ולאפשר לך להשתמש בהתקני מסך מגע. בר פירות או גלידה ישאיר את המשרד שלך נראה טוב וישמח את המקבלים. זה ישמח את העובדים שלך, וזה גם ייתן לך הזדמנות להגיד תודה ולהביע את הערכתך.

יצירת מופת מצוירת ביד על ידי עובד תעורר בהם השראה ליצור יצירות מופת הקשורות לעבודה משלהם. ערכת צבע בצבעי מים, למשל, יכולה להעלות חיוך על פניו של כל עובד, ומחברת מצוירת ביד יכולה לעזור לך ליצור יצירות מופת יפות. מתנה מתחשבת לעובד יכולה לכלול גם בקבוק יין נחמד. המתנות האלה יכולות להיות אישיות ויכולות להיות דרך כיפית להביע את הכרת התודה שלך לצוות שלך.

בואו נדבר